Vysokokvalitná a luxusná vanička do batožinového priestoru.
Zabezpečuje dokonalú ochranu vnútra Vášho kufra pred všetkými druhmi opotrebenia. Tvar gumenej vane zodpovedá typu vozidla (tvaru dna batožinového priestoru) a pokrýva ho tak, aby všetky nečistoty ostali vo vaničke. Protišmyková úprava zabezpečí, že aj ľahké predmety budú stabilne uložené. Ak sa Vám v kufri niečo vyleje, alebo vysype, stačí vaničku vybrať a očistiť.

Použitie

Vanička je ideálny doplnok pre všetkých, ktorí aktívne využívaju batožinový priestor auta. Hlavné výhody sú poriadok v batožinovom priestore pri prevážaní nákladov, ľahké umývanie s rýchlou možnosťou vysypania nečistôt, jednoduchou inštaláciou a jednoduchým rozložením. 


Údržba
Vanička do kufra sa čistí veľmi jednoducho, pomocou bežných čistiacich prostriedkov a oplachom vody.

Bezpečnosť
Vanička je vyrobená z Hypoalergenného a zdravotne nezávadného materiálu, čo umožňuje použitie v ktoromkoľvek vozidle bez akýchkoľvek zdravotných rizík. 

Ochrana
Hlavnou výhodou týchto vaní je zvýšený okraj 4-6cm (záleží od typu vozidla), ktorý chráni interiér batožinového priestoru pred vyliatím tekutín (voda, olej), nečistôt, prachu, snehu a pod. do batožinového priestoru. Vanička je odolná voči presiaknutiu olejov, benzínu a iných pohonných látok a čiastočne aj voči elektrolytu z akumulátorov. 

Pohodlie
Celoplošná protišmyková vrstva s veľmi vysokou kvalitou na vrchnej strane účinne zamedzí posunu predmetov položených na vaničke počas jazdy.

Presný tvar 
Vaničky sú vyrábané zákazkovo pre každý model auta zvlášt. Vanička teda nie je univerzálna ale doslova šitá na mieru batožinového priestoru Vášho vozidla.

Design
Moderný design zaisťuje bezproblémové použitie a elegantný vzhľad v danom type vozidla. Nezapách po gume!!!

Farba
Čierna.

Materiál
Vysoko odolný a kvalitný materiál - zaisťuje vaničkám použitie v širokom rozsahu teplôt od -40°C až do minimálne +80°C. Má značnú odolnosť voči starnutiu (praskaniu) materiálu a vplyvom UV-žiarenia.

Doprava a záruka
Tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu. 100% garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Gumená vanička do kufra pre Opel Astra IV J Kombi 2010-2015 REZAW-PLAST

  • Kód produktu: 231139
  • Dostupnosť: Skladom
  • 33.00€
  • 15.99€